UKS Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Tuszynie.
Wtorki: 16.00 - 17.00 Czwartki: 16.00 - 17.00

Z Nowym Rokiem 2022 ogłaszamy nowy nabór do grup początkujących. Wszystkich zainteresowanych treningami karate, serdecznie zapraszamy.
Zakończył się Kurs Mistrzowski Polskiej Unii Karate Tradycyjnego podsumowujący mijający rok. Zgrupowanie trwało od piątku 17 grudnia do niedzieli 19 grudnia w Dojo Stara Wieś. Wzięło w nim udział blisko 150 karateków z 24 klubów PUKT. W kursie brali również udział zawodnicy z UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim.
9 grudnia 2021 roku w naszym Dojo w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się egzaminy na stopnie uczniowskie. Pragnę pogratulować wszystkim dzieciom i młodzieży, która zdawała egzaminy na stopnie. Życzę dalszej pracy i wytrwałości. Pozdrawiam Rafał Michalak.
23 października 2021 roku w Europejskim Centrum Budo - Dojo Stara Wieś odbyło się wspólne zgrupowanie z Dolnośląską Akademią Karate Tradycyjnego we Wrocławiu. Zawodnicy z Piotrkowa Trybunalskiego oraz z Dolnośląskiej Akademii Karate Tradycyjnego trenowali pod okiem trenera z Wrocławia senseia Pawła Kasperkiewicz 5 DAN oraz trenera z Piotrkowa Trybunalskiego Rafała Michalaka 4 DAN. Pragnę podziękować senseiowi Pawłowi Kasperkiewicz za zaproszenie i wspólne treningi. Pozdrawiam Rafał Michalak.
W sobotę to jest 2.10.2021 we Wrocławiu odbył się Ogólnopolski XIV Puchar Mistrza pamięci senseia Hidetaki Nishiyamy. Z UKS- Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim brało udział 17 zawodników. Piotrkowscy karatecy zdobyli łącznie 3 medale. I miejsce w konkurencji kumite ( walka sportowa) zajęła Milena Rutkowska w kategorii Junior Młodszy oraz Pascal Śpiewak zdobywając złoto w kumite i srebro w kata. Bardzo dobrze spisali się również zawodnicy od 10 do 13 roku życia zdobywając miejsca w pierwszej dziesiątce. Gratuluję wszystkim swoim zawodnikom, ponieważ prezentowali karate na bardzo dobrym poziomie. Pozdrawiam trener Rafał Michalak.
LETNIE GASSHUKU 2021 MIĘDZYNARODOWE ZGRUPOWANIE KARATE TRADYCYJNEGO W EUROPEJSKIM CENTRUM BUDO - DOJO STARA WIEŚ. ORGANIZATOREM ZGRUPOWANIA BYŁA POLSKA UNIA KARATE TRADYCYJNEGO. Goście specjalni: – sensei Włodzimierz Kwieciński 9 Dan, prezydent World Traditional Karate Federation, prekursor karate tradycyjnego w Polsce. – sensei Justo Gomez 7 Dan (Argentyna) – legendarny i charyzmatyczny instruktor, wielokrotny mistrz świata w kumite, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników karate tradycyjnego na świecie (Z uwagi na obecną sytuację pandemiczną, sensei Justo Gomez nie może wziąć udziału w Gasshuku. Połączymy się z nim jednak za pośrednictwem platformy Zoom. Jeśli po wakacjach będą możliwe wyloty z Argentyny, sensei Gomez przyleci do nas poprowadzić zgrupowanie) – Rytis Bublevičius 6 Dan (Litwa), prezes Litewskiej Unii Karate, wielokrotny mistrz Litwy, Europy i świata. Doskonały trener, który wyszkolił wielu mistrzów świata. W szkoleniu wzięli udział zawodnicy z Naszego Klubu wraz ze swoim trenerem Rafałem Michalakiem.