UKS Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Tuszynie.
Wtorki: 16.00 - 17.00 Czwartki: 16.00 - 17.00

Zawodnicy naszego Klubu to jest Bartosz Siwakowski i Mateusz Bińczyk zostali powołani do Kadry Polski - Polskiej Unii Karate Tradycyjnego i wzieli udział w zgrupowaniu, które odbyło się w dniach od 15 do 24 lipca nad morzem w Sianożętach. Gratulujemy naszym zawodnikom i trzymamy za nich kciuki.
EGZAMINY NA STOPNIE UCZNIOWSKIE 23.06.2022 Wszystkim swoim uczniom gratulujemy zdania egzaminów i życzymy dalszych sukcesów. Pozdrawiamy serdecznie.
ZŁOTY MEDAL MATEUSZA BIŃCZYKA PIOTRKOWSKIEGO KARATEKI W MISTRZOSTWACH POLSKI, POLSKIEJ UNII KARATE TRADYCYJNEGO LUBLIN 2022. W dniach 11-12 czerwca 2022 roku odbyły się Mistrzostwa Polski 2022 Polskiej Unii Karate Tradycyjnego w Lublinie. Z UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim prowadzonej przez Rafała Michalaka wystartowało 5 zawodników. Bartosz Siwakowski w kategorii Młodzierzowiec, kata indywidualne zdobył 8 miejsce wchodząc do grupy na trzeciej pozycji, Tomasz Banaszczyk również bardzo dobry miał start będąc w pierwszej dziesiątce w kategorii Junior Młodszy. W kategorii Junior Młodszy bardzo dobrze spisali się Jakub Szafrański, który w kumite indywidualnym ( walka sportowa) zdobył 5 miejsce oraz Joanna Banaszczyk również w kumite indywidualnym uplasowała się na 8 miejscu. Najlepiej spisał się Mateusz Bińczyk, który zdobył złoty medal Mistrzostw Polski w 2022 roku Polskiej Unii Karate Tradycyjnego w Lublinie. Mateusz stoczył sześć walk i wszystkie z wazarii czyli wygrywał na punkty. Grupy liczyły zarówno u chłopców jak i u dziewczyn po 45 osób. Wyjście z tak dużej grupy nawet do pierwszej dziesiątki było już nie lada wyczynem. Jako trener jestem bardzo zadowolony, z swoich podopiecznych, ponieważ cel, który sobie założyliśmy został zrealizowany. Piotrkowscy zawodnicy pokazali karate na bardzo dobrym poziomie i prezentowali nasze Miasto Piotrków Trybunalski na najwyższym poziomie. Dziękuję zawodnikom oraz rodzicom za wsparcie w przygotowywaniu naszej piotrkowskiej młodzieży. Gratuluję i pozdrawiam serdecznie Rafał Michalak 4 Dan.😀
W dniu 3 maja 2022 roku, uczniowie naszego Klubu Sportowego uczestniczyli w pokazach karate tradycyjnego w Tuszynie oraz we Włodzimierzowie. Wszystkim uczniom oraz rodzicom serdecznie dziękuję za wspólnie spędzony czas. Pozdrawiam Rafał Michalak.
Open Traditional Karate-Do World Cup 27-28.05.2022 Wrocław. W miniony weekend piotrkowscy karatecy prowadzeni przez Rafała Michalaka wystartowali w Pucharze Świata w Karate Tradycyjnym, który odbył się we Wrocławiu. Karatecy z naszego Klubu przwieźli brązowy medal, który wywalczyła Maja Kuban w kata indywidualnym wśród młodzików 12-13 lat oraz Bartosz Siwakowski, który był o krok od brązowego medalu zdobywając 4 miejsce w kata indywidualnym w kategorii Młodzieżowiec. Z kolei na 8 pozycji w Juniorach Młodszych uplasował się Jakub Szafrański w kata ind. Dziękuję wszystkim zawodnikom, rodzicom za owocną współpracę i zaangażowanie. Pozdrawiam trener UKS - Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim Rafał Michalak.😀
12.03.2022 rok w hali AWF we Wrocławiu odbyła się XV edycja Międzynarodowego Turnieju Karate Dzieci, Młodzieży i Dorosłych w "Wratislavia Cup 2022" Z naszego piotrkowskiego Klubu Karate wystartowało 17 zawodników. W klasyfikacji generalnej zawodnicy z Piotrkowa Trybunalskiego prowadzeni przez trenera Rafała Michalaka 4 Dan zdobyli łącznie 8 medali. 4 złote , 1 srebro oraz 3 brązowe medale. Jestem bardzo zadowolony ze swoich zawodników i zawodniczek, ponieważ pokazali karate na bardzo wysokim poziomie. Gratuluję wszystkim zawodnikom startującym we wczorajszych zawodach. Pozdrawiam Rafał Michalak.
Z Nowym Rokiem 2022 ogłaszamy nowy nabór do grup początkujących. Wszystkich zainteresowanych treningami karate, serdecznie zapraszamy.
Zakończył się Kurs Mistrzowski Polskiej Unii Karate Tradycyjnego podsumowujący mijający rok. Zgrupowanie trwało od piątku 17 grudnia do niedzieli 19 grudnia w Dojo Stara Wieś. Wzięło w nim udział blisko 150 karateków z 24 klubów PUKT. W kursie brali również udział zawodnicy z UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim.