UKS Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Tuszynie.
Wtorki: 16.00 - 17.00 Czwartki: 16.00 - 17.00

5 medali zawodników UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny w Karate Tradycyjnym Ronin Cup III. W łącznej klasyfikacji nasi zawodnicy zdobyli 5 medali to jest cztery brązowe i jeden srebrny. Pragnę pogratulować bardzo dobrych startów naszym zawodnikom i zawodniczkom oraz rodzicom za doping i wsparcie naszych karateków. Pozdrawiam serdecznie Rafał Michalak.
Miło nam poinformować, że w dniu wczorajszym to jest 30 września 2023 w Lublinie odbył się II OPEN TRADITIONAL KARATE-DO WORLD CUP, w którym startował zawodnik naszego klubu Mateusz Bińczyk, który w kategorii Junior, w konkurencji kumite indywidualne zdobył 4 miejsce. Mateusz pokazł karate na bardzo wysokim poziomie. Gratulujemy Mateusz i życzymy dalszych sukcesów.
Wszystkie dzieciaki serdecznie  zapraszamy na treningi karate. Treningi również dla najmłodszych. Ruszamy 4 września 2023 w naszym Dojo w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Kostromskiej 39 A.

22 sierpnia 2023 roku, nasz Klub Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim obchodzi 20 lat swojego istnienia.
Z tej okazji pragnę podziękować wszystkim moim uczniom, którzy bardzo mocno trenują razem ze mną, Pragnę podziękować również rodzicom, oraz sympatykom UKS - Szkoły Karate Trdycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim za wsparcie  i pomoc przy organizacji imprez i wszelkiego rodzaju wyjazdów na zawody sportowe. Bardzo dziękuję ludziom dobrej woli, którzy przez te 20 lat cały czas wspierają nas i mocno dopingują.  Dziękuję, że jesteście z nami.
Pozdrawiam Prezes Klubu Rafał Michalak 4 Dan.
Gasshuku poprowadzili: sensei Włodzimierz Kwieciński 9 Dan (Polska), sensei Justo Gomez 7 Dan (Argentyna), sensei Rytis Bublevičius 6 Dan (Litwa) i sensei Paweł Janusz 5 Dan (Polska). Z UKS - Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim brali udział Bartosz Siwakowski, który podczas zgrupowania zdał na 1 Dan ( stopień mistrzowski), Tomasz Banaszczyk, Mateusz Bińczyk oraz trener Klubu Rafał Michalak 4 Dan.
W miniony weekend to jest 20.05.2023 roku w Hali Sportowej im . Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy odbył się jubileuszowy turniej Uczniowskiego Klubu Sportowego - Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, który w tym roku świętuje dwudziestolecie swojego istnienia. Dziękuję wszystkim dzieciom i rodzicom oraz gospodarzowi, który nas serdecznie przyjął Wójtowi Gminy Moszczenica Panu Marceli Piekarek a także gościom zaproszonym Posłowi Rzeczpospolitej Polskiej Panu Grzegorzowi Lorek za przybycie na ten ważny dla nas dzień. Dziękuję i pozdrawiam trener klubu Rafał Michalak.
SREBRNY MEDAL KACPRA PAWŁOWSKIEGO W MISTRZOSTWACH POLSKI KARATE TRADYCYJNEGO - WIELICZKA 2023 14-16 kwietnia 2023 w Wieliczce odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym . Z Piotrkowa startowali Mateusz Bińczyk, który uplasował się na piątej pozycji oraz Piotr Kotlicki również znalazł się w pierwszej dziesiątce. Bardzo dobre starty odnotowali Maja Kuban, Bartosz Siwakowski oraz Tomasz Banaszczyk. Najlepiej spisał się Kacper Pawłowski, który zdobył srebrny medal w konkurencji kata indywidualne, w kategorii młodzików. Zwody były na bardzo wysokim poziomie, oraz grupy startujących były bardzo liczne, gdzie liczyły nawet po 45 zawodników. Wyjście z tak dużej grupy nawet do pierwszej dziesiątki było już nie lada wyczynem. Jako trener jestem bardzo zadowolony, z swoich podopiecznych, ponieważ cel, który sobie założyliśmy został zrealizowany. Piotrkowscy zawodnicy pokazali karate na bardzo dobrym poziomie i prezentowali nasze Miasto Piotrków Trybunalski na najwyższym poziomie. Dziękuję zawodnikom oraz rodzicom za wsparcie w przygotowywaniu naszej piotrkowskiej młodzieży. Gratuluję i pozdrawiam serdecznie Rafał Michalak 4 Dan.
11 marca odbyła się 16 - Edycja Międzynarodowego Turnieju Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Wratislavia Cup 2023. Z Piotrkowa Trybunalskiego startowało 20 zawodników, którzy wywalczyli 6 medali, 3 srebrne i 3 brązowe. Najlepiej spisali się Mateusz Bińczyk, który w kumite zdobył srebro oraz Szymon Adamczyk zdobył srebro w kata i kumite. Na trzeciej pozycji w kata uplasował się Kacper Maciołek, natomiast w kumite ( walka sportowa) brązowe medale wywalczyła Maja Kuban i Kacper Pawłowski. Wszystkim zawodnikom gratulujemy starów w zawodach oraz bardzo dobrych wyników sportowych. Pozdrawiam Trener Klubu Rafał Michalak.