UKS Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Tuszynie.
Wtorki: 16.00 - 17.00 Czwartki: 16.00 - 17.00

Miło nam poinformować, że w dniu 17.22.2022 roku, zawodnik z UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim Mateusz Bińczyk wystartował w Otwartym Pucharze Karate Tradycyjnego ITKF w Słowenii. Mateusz wywalczył dla Polski złoty medal w konkurencji Ko-Go Kumite oraz srebro w konkurencji kumite (walka sportowa). Pragnę pogratulować naszemu zawodnikowi tak fantastycznego startu w Pucharze Europy. W imieniu Naszego Klubu gratulujemy i pozdrawiamy. Trener Rafał Michalak.
W dniu 22 października 2022 roku odbyła się II Edycja Ronin Cup - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Karate Tradycyjnym pod patronatem Polskiej Unii Karate Tradycyjnego oraz Kapituły Orderu Uśmiechu. Z naszego Klubu wystartowało 11 zawodników. Łącznie piotrkowscy zawodnicy zdobyli 9 medali w konkurencjach kata i kumite. W kumite (walka sportowa) Kacper Pawłowski złoto, Mateusz Bińczyk złoto, Milena Rutkowska srebro, Piotr Kotlicki brąz oraz Jakub Szafrański brąz. Z kolei w konkurencji kata indywidualne najlepiej spisał się Bartosz Siwakowski zdobywając złoto, Nela Gaworczyk brąz, Milena Rutkowska brąz oraz Mateusz Bińczyk brązowy medal. Wszystkim zawodnikom gratuluję super startów, ponieważ pokazaliście karate na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję również rodzicom za wszelkie wsparcie i ciepły doping naszych zawodników. Pozdrawiam Rafał Michalak trener UKS-Szkoły karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim.
 8 października 2022 roku we Wrocławiu odbył się XV Puchar Mistrza poświęcony pamięci Hidetaki Nishiyamy, w którym to pucharze wzięli udział zawodnicy z UKS- Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalski prowadzonej przez Rafała Michalaka 4 Dan. Gratulujemy swoim zawodnikom bardzo dobrych startów oraz super postawy. Pozdrawiam Rafał Michalak.
MIĘDZNARODOWE ZGRUPOWANIE TRADYCYJNEGO KARATE - DO 12-15.08.2022 W EUROPEJSKIM CENTRUM BUDO - DOJO STARA WIEŚ. W zgrupowaniu wzięli udział zawodnicy z naszego Klubu to jest Milena Rutkowska, Mateusz Bińczyk, Bartosz Siwakowski oraz trener Rafał Michalak 4 Dan.
Zawodnicy naszego Klubu to jest Bartosz Siwakowski i Mateusz Bińczyk zostali powołani do Kadry Polski - Polskiej Unii Karate Tradycyjnego i wzieli udział w zgrupowaniu, które odbyło się w dniach od 15 do 24 lipca nad morzem w Sianożętach. Gratulujemy naszym zawodnikom i trzymamy za nich kciuki.
EGZAMINY NA STOPNIE UCZNIOWSKIE 23.06.2022 Wszystkim swoim uczniom gratulujemy zdania egzaminów i życzymy dalszych sukcesów. Pozdrawiamy serdecznie.
ZŁOTY MEDAL MATEUSZA BIŃCZYKA PIOTRKOWSKIEGO KARATEKI W MISTRZOSTWACH POLSKI, POLSKIEJ UNII KARATE TRADYCYJNEGO LUBLIN 2022. W dniach 11-12 czerwca 2022 roku odbyły się Mistrzostwa Polski 2022 Polskiej Unii Karate Tradycyjnego w Lublinie. Z UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim prowadzonej przez Rafała Michalaka wystartowało 5 zawodników. Bartosz Siwakowski w kategorii Młodzierzowiec, kata indywidualne zdobył 8 miejsce wchodząc do grupy na trzeciej pozycji, Tomasz Banaszczyk również bardzo dobry miał start będąc w pierwszej dziesiątce w kategorii Junior Młodszy. W kategorii Junior Młodszy bardzo dobrze spisali się Jakub Szafrański, który w kumite indywidualnym ( walka sportowa) zdobył 5 miejsce oraz Joanna Banaszczyk również w kumite indywidualnym uplasowała się na 8 miejscu. Najlepiej spisał się Mateusz Bińczyk, który zdobył złoty medal Mistrzostw Polski w 2022 roku Polskiej Unii Karate Tradycyjnego w Lublinie. Mateusz stoczył sześć walk i wszystkie z wazarii czyli wygrywał na punkty. Grupy liczyły zarówno u chłopców jak i u dziewczyn po 45 osób. Wyjście z tak dużej grupy nawet do pierwszej dziesiątki było już nie lada wyczynem. Jako trener jestem bardzo zadowolony, z swoich podopiecznych, ponieważ cel, który sobie założyliśmy został zrealizowany. Piotrkowscy zawodnicy pokazali karate na bardzo dobrym poziomie i prezentowali nasze Miasto Piotrków Trybunalski na najwyższym poziomie. Dziękuję zawodnikom oraz rodzicom za wsparcie w przygotowywaniu naszej piotrkowskiej młodzieży. Gratuluję i pozdrawiam serdecznie Rafał Michalak 4 Dan.😀
W dniu 3 maja 2022 roku, uczniowie naszego Klubu Sportowego uczestniczyli w pokazach karate tradycyjnego w Tuszynie oraz we Włodzimierzowie. Wszystkim uczniom oraz rodzicom serdecznie dziękuję za wspólnie spędzony czas. Pozdrawiam Rafał Michalak.