UKS Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Tuszynie.
Wtorki: 16.00 - 17.00 Czwartki: 16.00 - 17.00

Open Traditional Karate-Do World Cup 27-28.05.2022 Wrocław. W miniony weekend piotrkowscy karatecy prowadzeni przez Rafała Michalaka wystartowali w Pucharze Świata w Karate Tradycyjnym, który odbył się we Wrocławiu. Karatecy z naszego Klubu przwieźli brązowy medal, który wywalczyła Maja Kuban w kata indywidualnym wśród młodzików 12-13 lat oraz Bartosz Siwakowski, który był o krok od brązowego medalu zdobywając 4 miejsce w kata indywidualnym w kategorii Młodzieżowiec. Z kolei na 8 pozycji w Juniorach Młodszych uplasował się Jakub Szafrański w kata ind. Dziękuję wszystkim zawodnikom, rodzicom za owocną współpracę i zaangażowanie. Pozdrawiam trener UKS - Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim Rafał Michalak.😀
12.03.2022 rok w hali AWF we Wrocławiu odbyła się XV edycja Międzynarodowego Turnieju Karate Dzieci, Młodzieży i Dorosłych w "Wratislavia Cup 2022" Z naszego piotrkowskiego Klubu Karate wystartowało 17 zawodników. W klasyfikacji generalnej zawodnicy z Piotrkowa Trybunalskiego prowadzeni przez trenera Rafała Michalaka 4 Dan zdobyli łącznie 8 medali. 4 złote , 1 srebro oraz 3 brązowe medale. Jestem bardzo zadowolony ze swoich zawodników i zawodniczek, ponieważ pokazali karate na bardzo wysokim poziomie. Gratuluję wszystkim zawodnikom startującym we wczorajszych zawodach. Pozdrawiam Rafał Michalak.
Z Nowym Rokiem 2022 ogłaszamy nowy nabór do grup początkujących. Wszystkich zainteresowanych treningami karate, serdecznie zapraszamy.
Zakończył się Kurs Mistrzowski Polskiej Unii Karate Tradycyjnego podsumowujący mijający rok. Zgrupowanie trwało od piątku 17 grudnia do niedzieli 19 grudnia w Dojo Stara Wieś. Wzięło w nim udział blisko 150 karateków z 24 klubów PUKT. W kursie brali również udział zawodnicy z UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim.
9 grudnia 2021 roku w naszym Dojo w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się egzaminy na stopnie uczniowskie. Pragnę pogratulować wszystkim dzieciom i młodzieży, która zdawała egzaminy na stopnie. Życzę dalszej pracy i wytrwałości. Pozdrawiam Rafał Michalak.
23 października 2021 roku w Europejskim Centrum Budo - Dojo Stara Wieś odbyło się wspólne zgrupowanie z Dolnośląską Akademią Karate Tradycyjnego we Wrocławiu. Zawodnicy z Piotrkowa Trybunalskiego oraz z Dolnośląskiej Akademii Karate Tradycyjnego trenowali pod okiem trenera z Wrocławia senseia Pawła Kasperkiewicz 5 DAN oraz trenera z Piotrkowa Trybunalskiego Rafała Michalaka 4 DAN. Pragnę podziękować senseiowi Pawłowi Kasperkiewicz za zaproszenie i wspólne treningi. Pozdrawiam Rafał Michalak.