UKS Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Tuszynie.
Wtorki: 16.00 - 17.00 Czwartki: 16.00 - 17.00

20 maja 2017 roku w Ozorkowie odbyła się III Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego, w ramach której odbyły się również Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Z Uczniowskiego Klubu Sportowego-Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim wystartowało 11 zawodników.Najlepiej spisała się Katarzyna Dudkiewicz zdobywając 3 miejsce w kata indywidualnym, w kategorii młodzicy 9 lat i miniej oraz Mateusz Siekacz, który również uplasował się na 3 pozycji w kata indywidualnym w kategorii Junior Młodszy.
W dniach 12-14 maja w Dojo - Stara Wieś zakończyło się coroczne Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego, które prowadził sensei Avi Rokah - wieloletni student senseia Nishiyamy. W szkoleniu uczestniczyło 260 karateków z klubów z całej Polski oraz goście z Czech, Litwy, Rumunii i Ukrainy. Koordynatorem seminarium był sensei Włodzimierz Kwieciński 8 Dan. Z Piotrkowa Trybunalskiego uczestnikiem seminarium był trener UKS - Szkoły Karate Tradycyjnego Rafał Michalak.
16-18 grudnia 2016 Kurs Mistrzowski w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś”.
Ogłaszamy nowy nabór dzieci i młodzieży oraz osoby dorosłe na zajęcia karate tradycyjnego. Pierwszy trening 3 stycznia 2017 roku, godzina 16:00 - 17:00
w Szkole Podstawowej Nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim.
26 listopada  2016 roku w Zgierzu odbyła się ostatnia w tym roku Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego.
W dniu wczorajszym to jest 22.10.2016 roku odbyła się kolejna Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego w Zgierzu. W turnieju wzięli udział zawodnicy z UKS - Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Tryb. Zawodnicy z Piotrkowa Trybunalskiego zdobyli 2 medale, srebro i złoto.
Witamy na nowej stronie internetowej.
W zakończonym w niedzielę w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” letnim Gasshuku i Międzynarodowym Kursie WTKF wzięło udział 300 uczestników z 14 państw: Anglii, Armenii, Austrii, Chin, Czech, Izraela, Japonii, Litwy, Rosji, Rumunii, Ukrainy, Urugwaju, USA i Polski...