UKS Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Tuszynie.
Wtorki: 16.00 - 17.00 Czwartki: 16.00 - 17.00

W tegorocznym grudniowym spotkaniu w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” uczestniczyło 195 karateków z całej Polski. Kurs Mistrzowski w dniach 15-17 grudnia prowadził sensei Włodzimierz Kwieciński 8 Dan, prezes PZKT. W programie znalazło się również szkolenie dla egzaminatorów PZKT oraz egzaminy, które prowadzili: Andrzej Maciejewski 4 Dan, Andrzej Olech 6 Dan i Józef Rączka 5 Dan.
Z Uczniowskiego Klubu Sportowego - Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim brał udział w kursie trener Rafał Michalak.
W miniony weekend to jest 15.10.2017 roku w Zgierzu odbyła się kolejna Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego. Z Uczniowskiego Klubu Sportowego – Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim wystartowało 16 zawodników prowadzonych przez trenera Rafała Michalaka 3 Dan. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze zdobywając sześć medali , jeden złoty, dwa srebrne i trzy medale brązowe. Zawodnicy startowali w konkurencjach kata i kumite(sportowa walka) indywidualnie. W kategorii 12 -13 lat bardzo dobrze spisała się Anna Kurpios zdobywając złoty medal, srebro Patrycja Głowacka a brązowy medal wywalczyła Wiktoria Maszczyk. Wszystkie zawodniczki startowały w konkurencji kata indywidualne 9-8 kyu. Bardzo dobrze spisał się Mateusz Siekacz, który zdobył srebrny medal w Juniorach Młodszych do 6 kyu w kata indywidualnym oraz Radosław Kuzon w Juniorach w kata i kumite indywidualnym zdobył dwa brązowe medale. Równie dobrze spisał się młody zawodnik Bartosz Kozłowski, w kategorii 9 lat i młodsi, który na 24 zawodników w swojej kategorii uplasował się w pierwszej dziesiątce. Jestem bardzo zadowolony i dziękuję naszym zawodnikom, ponieważ spisali się na szóstkę i pokazali karate na bardzo wysokim poziomie. Trener Rafał Michalak.
Uczniowski Klub Sportowy - Szkoła Karate Tradycyjnego ogłasza nabór dzieci i młodzieży, na nowy rok szkolny 2017/2018 na zajęcia karate tradycyjnego. Rozpoczęcie treningów karate tradycyjnego już 4 września 2017 roku. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.
Pragniemy poinformować, że w dniach od 24.07 do 9.08. 2017 roku odbyła się letnia akademia karate tradycyjnego przeprowadzona przez Uczniowski Klub Sportowy -Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim. Zajęcia prowadził trener Rafał Michalak 3 Dan. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w treningach karate.
W dniach 3.06.2017 roku Atlas Arena Łódź odbył się XVII Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym Orlen 2017. Uczestnikami Puchary Polski byli również zawodnicy z Uczniowskiego Klubu Sportowego - Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim prowadzonej przez Rafała Michalaka. Pragnę pogratulować naszym zawodnikom i zawodniczkom wspaniałego występu i podziękować również rodzicom, którzy dzielnie wspierali i kibicowali naszym dzieciom. Bardzo dziękuję. Rafał Michalak.
20 maja 2017 roku w Ozorkowie odbyła się III Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego, w ramach której odbyły się również Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Z Uczniowskiego Klubu Sportowego-Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim wystartowało 11 zawodników.Najlepiej spisała się Katarzyna Dudkiewicz zdobywając 3 miejsce w kata indywidualnym, w kategorii młodzicy 9 lat i miniej oraz Mateusz Siekacz, który również uplasował się na 3 pozycji w kata indywidualnym w kategorii Junior Młodszy.
W dniach 12-14 maja w Dojo - Stara Wieś zakończyło się coroczne Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego, które prowadził sensei Avi Rokah - wieloletni student senseia Nishiyamy. W szkoleniu uczestniczyło 260 karateków z klubów z całej Polski oraz goście z Czech, Litwy, Rumunii i Ukrainy. Koordynatorem seminarium był sensei Włodzimierz Kwieciński 8 Dan. Z Piotrkowa Trybunalskiego uczestnikiem seminarium był trener UKS - Szkoły Karate Tradycyjnego Rafał Michalak.
16-18 grudnia 2016 Kurs Mistrzowski w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś”.