UKS Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Tuszynie.
Wtorki: 16.00 - 17.00 Czwartki: 16.00 - 17.00

W dniach 12-16.08.2020 roku odbyło się Gasshuku 2020 w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś. W szkoleniu brali udział uczniowie z UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim-Zuzanna Raszewska, Radosław Kuzon, Bartosz Siwakowski,Kacper Barański oraz trener Rafał Michalak. Podczas Gasshuku odbyły się egzaminy na stopnie mistrzowskie Dan. Egzamin na 1 Dan (czarny pas ) zdobyła Zuzanna Raszewska i Radosłw Kuzon, natomiast trener klubu Rafał Michalak uzyskał stopień mistrzowski 4 Dan. Wszystkim uczniom serdecznie gratuluję zdania egzaminów.
Ogłaszamy nowy nabór dzieci i młodzieży na zajęcia karate. Wszystkich serdecznie zapraszamy na pierwsze zajęcia już 1 wrzesinia 2020 o godzinie 16:00 przy ulicy Kostromskiej 39 A w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniach 27.06 - 08.07.2020 odbył się obóz sportowy piotrkowskich karateków.
Egzaminy na stopnie uczniowskie już za nami.
KURS MISTRZOWSKI 2020 ZA NAMI Od 12 do 14 czerwca 2020 w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś trwał Kurs Mistrzowski Polskiej Unii Karate Tradycyjnego. Uczestniczyło w nim 70 karateków z 19 klubów w Polsce. Praktyka sędziowska, konsultacje Dan oraz treningi mistrzowskie były głównymi tematami zgrupowania. Kurs poprowadzili: sensei Paweł Janusz, sensei Łukasz Wójcik, sensei Anna Kulczyńska oraz sensei Daniel Iwanek. Podczas zajęć z sensei Anną Kulczyńską kursanci podsumowali wcześniejszy Kurs Sędziowski, przeprowadzony on-line w zakresie gestów i przepisów sędziowskich. Na treningach z senseiem Pawłem Januszem karatecy poznawali i doskonalili wyższe kata mistrzowskie: bassai dai, jion, kankudai oraz tekki shodan, tekki nidan i tekki sandan. Były to zajęcia przygotowujące do egzaminów, które odbędą w sierpniu podczas letniego Gasshuku w Dojo Stara Wieś. Treningi kumite poprowadzili sensei Łukasz Wójcik oraz sensei Daniel Iwanek. Z Piotrkowa Trybunalskiego uczestniczył w kursie trener Rafał Michalak i uczeń Bartosz Siwakowski.
Ogłaszamy nowy nabór dzieci i młodzieży na zajęcia karate do Naszego Klubu. Wszystkich chętnych zapraszamy.
XVI Turniej Mikołajkowy UKS - Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim.
Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego Ozorków 19.10.2019 rok