UKS Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Tuszynie.
Wtorki: 16.00 - 17.00 Czwartki: 16.00 - 17.00

Trener UKS- Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim Rafał Michalak został wyróżniony i otrzymał pierwsze miejsce w plebiscycie Dziennika Łódzkiego w kategorii Trenera Dekady .
Pragnę podziękować wszystkim zawodnikom oraz rodzicom, którzy wspierają swoje dzieci i nasz Klub za cały ten rok 2020. Z okazji Nowego Roku 2021 życzymy wielu sukcesów, odważnych decyzji, satysfakcji, spokoju i pomyślności na cały nadchodzący 2021 rok. Życzy trener Rafał Michalak z rodziną.
W dniu 19-20 grudnia odbył się Kurs Mistrzowski Polskiej Unii Karate Tradycyjnego w Europejskim Centrum Budo - Dojo Stara Wieś.
W kursie wziął udział trener UKS- Szkoły Karate Tradycyjnego Rafał Michalak 4 Dan.
W dniu 13 grudnia 2020 roku w Tuszynie odbył się XVII Turniej Mikołajkowy UKS- Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotkowie Trybunalskim.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy startów i super postawy oraz zdobycia  medali.  
W dniu 26 listopada 2020 roku odbyły się w dojo w Piotrkowie Trybunalskim egzaminy na stopnie uczniowskie.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy zdania egzaminów i życzymy dalszych sukcesów.
Zapraszamy do zapoznania się z terminami najbliższych egzaminów na stopnie uczniowskie. Teraz łatwo i szybko zapiszemy się na egzamin oraz opłacimy go za pośrednictwem systemu PUKT. Zapisy w systemie ruszą niebawem.

Terminy egzaminów: 26 listopada (czwartek) Dojo w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kostromskiej 39A

16.00 egzamin na 9 kyu (biały pas)

17.00 egzamin na 8 kyu (żółty pas)

18.00 egzamin na 7 kyu

19.00 egzamin na stopnie od 6 kyu oraz dla dorosłych ( zielone, niebieskie i brązowe pasy).

Warunki przystąpienia do egzaminu:

– uregulowane sprawy klubowe (uregulowana składka za zajęcia)

– dokonanie zgłoszenia za pośrednictwem systemu PUKT

– dopuszczenie przez instruktora (który zatwierdza kandydata w systemie PUKT)

– uiszczona opłata egzaminacyjna za pośrednictwem systemu PUKT
W dniu 24-25 Października 2020 roku odbył się Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym organizowanym przez Polską Unię Karate Tradycyjnego oraz Klub Karate Tradycyjnego " KOBU" Wrocław - Stowarzyszenie. Z UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego wystartowało 8 zawodników, to jest Milena Rutkowska, Izabela Oryńska, Tomasz Banaszczyk, Mateusz Bińczyk, Jakub Szafrański, Hubert Fert, Mikołaj Gryś i Marcel Mazur. Srebro w kata drużynowym wywalczyli Tomasz Banaszczyk, Mateusz Bińczyk oraz Jakub Szafrański. Bardzo dobrze zaprezentował się indywidualnie w kumite (walka sportowa) Jakub Szafrański, który zdobył srebro w kategorii 12-13 lat 3-1 kyu oraz Marcel Mazur, który w kumite uplasował się na trzeciej pozycji zdobywając brązowy medal. Pozostali zawodnicy również bardzo dobrze się zaprezentowali zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce. Jeszcze raz serdecznie gratuluję swoim podopiecznym i życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam Rafał Michalak - trener UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim.
Zapraszamy do śledzenia naszych social media

instagram - karatepiotrkow   

 facebook - @uks.sktpiotrkow