UKS Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Tuszynie.
Wtorki: 16.00 - 17.00 Czwartki: 16.00 - 17.00

MISTRZOSTWACH POLSKI, POLSKIEJ UNII KARATE TRADYCYJNEGO - LUBLIN 2022.

ZŁOTY MEDAL MATEUSZA BIŃCZYKA PIOTRKOWSKIEGO KARATEKI W MISTRZOSTWACH POLSKI, POLSKIEJ UNII KARATE TRADYCYJNEGO LUBLIN 2022. W dniach 11-12 czerwca 2022 roku odbyły się Mistrzostwa Polski 2022 Polskiej Unii Karate Tradycyjnego w Lublinie. Z UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim prowadzonej przez Rafała Michalaka wystartowało 5 zawodników. Bartosz Siwakowski w kategorii Młodzierzowiec, kata indywidualne zdobył 8 miejsce wchodząc do grupy na trzeciej pozycji, Tomasz Banaszczyk również bardzo dobry miał start będąc w pierwszej dziesiątce w kategorii Junior Młodszy. W kategorii Junior Młodszy bardzo dobrze spisali się Jakub Szafrański, który w kumite indywidualnym ( walka sportowa) zdobył 5 miejsce oraz Joanna Banaszczyk również w kumite indywidualnym uplasowała się na 8 miejscu. Najlepiej spisał się Mateusz Bińczyk, który zdobył złoty medal Mistrzostw Polski w 2022 roku Polskiej Unii Karate Tradycyjnego w Lublinie. Mateusz stoczył sześć walk i wszystkie z wazarii czyli wygrywał na punkty. Grupy liczyły zarówno u chłopców jak i u dziewczyn po 45 osób. Wyjście z tak dużej grupy nawet do pierwszej dziesiątki było już nie lada wyczynem. Jako trener jestem bardzo zadowolony, z swoich podopiecznych, ponieważ cel, który sobie założyliśmy został zrealizowany. Piotrkowscy zawodnicy pokazali karate na bardzo dobrym poziomie i prezentowali nasze Miasto Piotrków Trybunalski na najwyższym poziomie. Dziękuję zawodnikom oraz rodzicom za wsparcie w przygotowywaniu naszej piotrkowskiej młodzieży. Gratuluję i pozdrawiam serdecznie Rafał Michalak 4 Dan.😀