UKS Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Tuszynie.
Wtorki: 16.00 - 17.00 Czwartki: 16.00 - 17.00

Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym - Wrocław 2020

W dniu 24-25 Października 2020 roku odbył się Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym organizowanym przez Polską Unię Karate Tradycyjnego oraz Klub Karate Tradycyjnego " KOBU" Wrocław - Stowarzyszenie. Z UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego wystartowało 8 zawodników, to jest Milena Rutkowska, Izabela Oryńska, Tomasz Banaszczyk, Mateusz Bińczyk, Jakub Szafrański, Hubert Fert, Mikołaj Gryś i Marcel Mazur. Srebro w kata drużynowym wywalczyli Tomasz Banaszczyk, Mateusz Bińczyk oraz Jakub Szafrański. Bardzo dobrze zaprezentował się indywidualnie w kumite (walka sportowa) Jakub Szafrański, który zdobył srebro w kategorii 12-13 lat 3-1 kyu oraz Marcel Mazur, który w kumite uplasował się na trzeciej pozycji zdobywając brązowy medal. Pozostali zawodnicy również bardzo dobrze się zaprezentowali zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce. Jeszcze raz serdecznie gratuluję swoim podopiecznym i życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam Rafał Michalak - trener UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim.