UKS Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Tuszynie.
Wtorki: 16.00 - 17.00 Czwartki: 16.00 - 17.00

III Edycja Okręgowej Ligii Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego-Zgierz październik 2016

W dniu wczorajszym to jest 22.10.2016 roku odbyła się kolejna Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego w Zgierzu. W turnieju wzięli udział zawodnicy z UKS - Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Tryb. Zawodnicy z Piotrkowa Trybunalskiego zdobyli 2 medale, srebro i złoto.
Srebro wywalczyła Anna Wachnik w kategorii młodzicy 12-13 lat w konkurencji kata indywidualne, z kolei złoto w młodzikach 12-13 lat wywalczył Mateusz Siekacz, który pokonał wszystkich zawodników i był najlepszy.
Bardzo dobrze spisali się również zawodnicy 9 lat i młodsi oraz Radosław Kuzon w kumite, Jakub Fijałkowski i Łukasz Pietrowski, którzy w kumite indywidualnym w kategorii Junior i Junior Młodszy uplasowali się na pozycjach 5-6.
Bardzo dobrze spisała się Martyna Gniadzik, która walczyła o brązowy medal wśród młodzików 12-13 lat ale niestety zabrakło jednego punktu i ostatecznie wywalczyła 5 pozycję.

Gratuluję swoim zawodnikom za super postawę i za bardzo dobry start w zawodach.