UKS Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Tuszynie.
Wtorki: 16.00 - 17.00 Czwartki: 16.00 - 17.00

Mistrzostwa Polski Karate Tradycyjnego - Wieliczka 2023

SREBRNY MEDAL KACPRA PAWŁOWSKIEGO W MISTRZOSTWACH POLSKI KARATE TRADYCYJNEGO - WIELICZKA 2023 14-16 kwietnia 2023 w Wieliczce odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym . Z Piotrkowa startowali Mateusz Bińczyk, który uplasował się na piątej pozycji oraz Piotr Kotlicki również znalazł się w pierwszej dziesiątce. Bardzo dobre starty odnotowali Maja Kuban, Bartosz Siwakowski oraz Tomasz Banaszczyk. Najlepiej spisał się Kacper Pawłowski, który zdobył srebrny medal w konkurencji kata indywidualne, w kategorii młodzików. Zwody były na bardzo wysokim poziomie, oraz grupy startujących były bardzo liczne, gdzie liczyły nawet po 45 zawodników. Wyjście z tak dużej grupy nawet do pierwszej dziesiątki było już nie lada wyczynem. Jako trener jestem bardzo zadowolony, z swoich podopiecznych, ponieważ cel, który sobie założyliśmy został zrealizowany. Piotrkowscy zawodnicy pokazali karate na bardzo dobrym poziomie i prezentowali nasze Miasto Piotrków Trybunalski na najwyższym poziomie. Dziękuję zawodnikom oraz rodzicom za wsparcie w przygotowywaniu naszej piotrkowskiej młodzieży. Gratuluję i pozdrawiam serdecznie Rafał Michalak 4 Dan.