UKS Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Tuszynie.
Wtorki: 16.00 - 17.00 Czwartki: 16.00 - 17.00

Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego 2019

W miniony weekend to jest 18.05.2019 w Ozorkowie odbyła się Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego. Piotrków Trybunalski reprezentowali karatecy z Uczniowskiego Klubu Sportowego - Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim prowadzoną przez trenera Rafała Michalaka 3 DAN. Zawodnicy zdobyli łącznie cztery medale trzy brązowe i jeden złoty. Najlepiej spisała się Anna Kurpios, która zdobyła pierwsze miejsce w kata indywidualnym w kategorii Junior Młodszy 14-15 lat do 6 kyu. Na trzeciej pozycji uplasowała się Maria Stachowiak w kategorii Junior Młodszy od 5 - 1 kyu, Łukasz Woźniak oraz Hubert Fert w kategorii Młodzicy 11 lat i młodsi 5-1 kyu. Bardzo dobrze zadebiutował Patryk Kurpios, który zdobył piąte miejsce w kategorii młodzików 9 lat i mniej 8 kyu. Wszyscy zawodnicy startowali w konkurencji kata indywidualne. Jestem zadowolony z swoich zawodników, ponieważ pokazali karate na bardzo dobrym poziomie. Dziękuję zawodnikom i rodzicom za tak wspaniały doping naszych karateków. Rafał Michalak.