UKS Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Tuszynie.
Wtorki: 16.00 - 17.00 Czwartki: 16.00 - 17.00

Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego Ozorków 19.10.2019 rok

W miniony weekend to jest 19.10.2019 roku odbyła się kolejna Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego. Piotrków Trybunalski reprezentowali zawodnicy z UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim prowadzonej przez Rafała Michalaka 3 Dan. Zawodnicy z Piotrkowa zdobyli trzy brązowe medale w konkurencji kata indywidualne. Najlepiej spisali się : Zuzanna Raszewska w kategorii Młodzieżowiec zdobyła brązowy medal, Patrycja Głowacka w kategorii Junior Młodszy również brązowy medal oraz na trzeciej pozycji uplasował się Bartosz Siwakowski, który startował w kategorii Junior. Bardzo dobrze zaprezentowali się pozostali zawodnicy i zawodniczki, w kategorii młodzików, którzy zajmowali miejsca w pierwszej i drugiej dziesiątce. Wszystkim zawodnikom gratuluję udanego startu, a rodzicom pragnę podziękować za wsparcie i pomoc.